11. februāri notika bibliotēkā drošāka interneta diena. LAika pavadīšana sociālajos tīklos jauniešiem kļuvusipar ikdienu. Notika saruna par to, ka internetā darbojas tie'paši likumi, kas uz ielas. Noskatījāmies videoblogu par sociālajiem tīkliem, to izmantošanu un drošību internetā. Jaunieši un bērni tika iztaujāti par saņemtajiem neloģiskajiem piedāvājumiem, par piesolītiem loteriju laimestiem, ko izmanto krāpnieki, lai iegūtu datus, skenētu informāciju arī no mobilajiem telefoniem. Izrādījās, ka ikviens tādus ir saņēmis. Ir svarīgi ar bērniem to visu pārrunāt, lai neiekultos nepatikšanās.

Drošākā interneta dienā uzsvars likts arī uz to, kas notiek bibliotēkā interneta lietotāju vidū. Nereti vienam cilvēkam izveidoti vairāki profili, netiek aizvērtas mājas lapas, apmeklētāja profilam var piekļūt bez grūtībām, tiek pamestas neaizvērtas spēles un citas paviršības. , kas apdraud lietotāja drošību.

Bērni un jaunieši izklaidējas, bet izklaides internetā pāraug atkarībā. Viņi iekrīt citā pasaulē, kur nav emociju. KOntrolēsim sevi. Domāsim arī par ko citu - mājās nepadarītiem darbiem, māčibām, izlasīsim arī kādu grāmatu!

Mēs visi veidojam interneta vidi. veidosim to drošu!