11. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā jau 15. reizi notika "Lielie lasīšanas svētki" – lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2016" noslēguma pasākums.

11. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā jau 15. reizi notika "Lielie lasīšanas svētki" –  lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2016" noslēguma pasākums.

Lielajos lasīšanas svētkos piedalījās arī  aktīvākie eksperti no Riebiņu novada Kastīres, Rušonas, Stabulniekiem un Riebiņiem. Riebiņu novada centrālo bibliotēku pārstāvēja Katrīna, Kārlis, Viktorija un Lolita.

Čaklākie lasītāji iepazina Latvijas Nacionālo bibliotēku gida pavadībā, kurš pastāstīja un parādīja, kas un kur atrodas katrā stāvā. Uzzinājām gan par bibliotēkas tapšanas gaitu, gan par tās iekārtojumu.

Ziedoņa zālē notika žūrijas noslēguma pasākums. Tika paziņots, kuras grāmatas bērni, jaunieši un vecāki novērtējuši visaugstāk, kā arī bija iespēja redzēt un dzirdēt rakstniekus klātienē.

Paldies visiem ekspertiem, kas iesaistījās grāmatu lasīšanā un vērtēšanā. Uz tikšanos jau pavisam drīz, jaunajā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2017”! 

 

 

Foto skatīt šeit: www.draugiem.lv/riebinubiblioteka

                         www.facebook.com/riebinubiblioteka

Ziņu sagatavoja:

Riebiņu novada CB