Piektdien, 29. maijā no plkst. 12.15 līdz plkst. 12.20 pie iemīļotākajām grāmatām pulcējot gan mazus, gan lielus lasītājus visā Latvijā, jau trešo reizi norisināsies Lasīšanas dienas zibakcija.

Atgādinot par lasītprasmes un lasītprieka nozīmīgumu personības izaugsmē, jau trešo reizi piektdien, 29. maijā plkst. 12.15 norisināsies Lasīšanas dienas zibakcija, pie iemīļotākajām grāmatām aicinot pulcēties lielus un mazus lasītājus visā Latvijā. Uz pasākumu aicina Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte un Apgāds „Zvaigzne ABC”.

Ikviens ir aicināts izvēlēties mīļāko grāmatu, piemērotāko vietu, uzaicināt lasāmbiedrus un dalīties lasītpriekā piektdien, 29. maijā, no plkst. 12.15 līdz plkst. 12.20 no jebkuras vietas Latvijā vienuviet lasot katrs savu līdzpaņemto grāmatu vai e-grāmatu lasītājos. 

 

Lai piedalītos Lasīšanas dienā, pirmkārt, katram jāizvēlas sava mīļākā grāmata; otrkārt, jāizvēlas lasīšanas vieta; treškārt, jāuzaicina draugus un radus uz kopīgu lasīšanu; ceturtkārt, jādalās lasītpriekā piektdien, 29. maijā, no plkst. 12.15 līdz plkst. 12.20 no jebkuras vietas Latvijā; piektkārt, ja iespējams, pēc Lasīšanas dienas jāpublicē fotogrāfija no kopīgās lasīšanas Twitter ar mirkļbirku #LatvijaLasa vai jāiesūta fotogrāfija no kopīgas lasīšanas uz e-pastu lasisanasdiena@lu.lv, lai iekļautu to Lasīšanas dienas fotogalerijā un apliecinātu savu līdzdalību jau trešajā kopīgajā Lasīšanas dienā Latvijā.

Tie, kas Twitter vēlas pavēstīt citiem par savu dalību Lasīšanas dienā, var izmantot mirkļbirku #LatvijaLasa un publicēt tviterierakstu „Es piedalīšos Lasīšanas dienā 2905. pl. 12.00. #LatvijaLasa”, pastāstot, arī kādu grāmatu un kur lasīs, lai arī citi lasītgribētāji var piebiedroties ar savu mīļāko lasāmvielu.

 

 

Piedalies Lasīšanas dienas zibakcijā arī Tu. Atnākot uz bibliotēku ar savu mīļāko grāmatu.