Lai izveidotu ceļojošo fotoizstādi, Latgales Centrālā bibliotēka organizē fotokonkursu „Latgales bibliotekārs- radošuma avots”, kas dos iespēju iepazīt Latgales bibliotekārus darbā un atpūtā. Nolikums tiks izsūtīts visām Latgales reģiona bibliotēkām, lai fotokonkursā iesaistītos pēc iespējas vairāk Latgales reģiona, novada un pagastu bibliotēkas un

 Lai izveidotu ceļojošo fotoizstādi, Latgales Centrālā bibliotēka organizē fotokonkursu „Latgales bibliotekārs- radošuma avots”, kas dos iespēju iepazīt Latgales bibliotekārus darbā un atpūtā. Nolikums tiks izsūtīts visām Latgales reģiona bibliotēkām, lai fotokonkursā iesaistītos pēc iespējas vairāk Latgales reģiona, novada un pagastu bibliotēkas un izveidotu kolorītu un interesantu ekspozīciju.
Fotoizstāde „Latgales bibliotekārs- radošuma avots” tiks atklāta, 2014.gada 18.septembrī Daugavpilī Latgales reģiona publisko bibliotēku darbinieku konferences „Pi gaismys olūta veļdzietīs nuoc” laikā, uz kuru tiks aicināti arī foto darbu autori.
 Fotoizstāde „Latgales bibliotekārs- radošuma avots” projekta darbības laikā tiks izstādīta arī Rēzeknē un Preiļos, bet vēlāk pēc pieprasījuma to varēs apskatīt visi interesenti.
Šis projekts tiek realizēts ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts Kultūrkapitāla fonda un A/S Latvijas valsts meži finansiālu atbalstu.

 

Fotokonkursa nolikums: http://www.lcb.lv/userfiles/files/Konkursa%20nolikums.pdf