Šī gada februārī Latvijā norisinājās aktivitātes, kas bija veltītas „Drošāka interneta dienai.” Šajā konkursā piedalījās arī Riebiņu novada Riebiņu bibliotēka.

Šī gada februārī Latvijā norisinājās aktivitātes, kas bija veltītas „Drošāka interneta dienai.” Šajā konkursā piedalījās arī Riebiņu novada Riebiņu bibliotēka ar sekojošām aktivitātēm: plakāta izveide „Tiesības internetā” – 5. klases skolēniem, spēle „Pele, Drošība un Internets” – 6. klases skolēniem un situāciju spēle „Ko Tu darīsi šajā situācijā?” – 7. klases skolēniem. Paldies par sadarbību Riebiņu vidusskolas skolotājai Annai Meluškānei

 

Kā pateicība visiem radošajiem Latvijas bibliotekāriem 30. aprīlī Rīgā tika organizēts noslēguma pasākums „Dāvinām sauli”, ko organizēja sadarbības partneri: inbox.lv, Latvijas Bibliotekāru biedrība, KISC projekts "Trešais tēva dēls", Microsoft Latvia, Telia Latvija un Draugiem.lv.

 

 Pasākuma laikā netradicionālā veidā iepazinām Vecrīgu, kāda tā bija 16. – 17. gadsimtā, kad notika tirgošanās ar dažādām precēm, kas nāca no tālās un saulainās Āfrikas – šokolāde, kakao, pērles, kafija un kamieļi. Pasākuma ietvaros katram dalībniekam bija jāaizpilda Āfrikas ieceļotāja pase ar uzdevumiem – krustvārdu mīklu, burtu jūkli utt., kas bija kā ceļazīme uz nākamo izklaides vietu – āfrikāņu restorānu „Kilimanjaro”. Restorānā Āfrikas mūzikas ritmu pavadībā varēja baudīt neparastus ēdienus un nopīt rokassprādzi.

 

Pasākuma noslēdzošā daļa notika Microsoft Latvia mājīgajās telpās, kur tika nosauktas interesantākās bibliotēku aktivitātes un saņemti diplomi par piedalīšanos konkursā.

 

Riebiņu novada Riebiņu bibliotēka saņēma Diplomu „Par dalību konkursā Radošais pasākums par drošību internetā manā bibliotēkā 2013”.

 

 

 

 

Svetlana Zahareviča,

Riebiņu novada Riebiņu bibliotēkas bibliotekāre