Šī izstāde ir emocionāls un vizuāls veltījums zirgiem un mīlestībai caur fotogrāfiju. Fotomākslinieks Artis Gustovskis šajā izstādē piedāvā skatītājiem no 2010.g. līdz 2014.g. tapušās fotogrāfijas, kurās atspoguļojas neskaitāmās fotosesijās notvertā sajūtu daudzveidība.

A.Gustovskis dzimis 1967.g.19.jūlijā, 1985.gadā beidzis Kuldīgas Mākslas skolu mācoties no skolotājiem V.Līcīša, P.Sidara, u.c. Vēlāk studējis mākslu pie māksliniekiem Jura Soikāna, Jāņa Mitrēvica, Helgas Ingeborgas Melnbārdes, u.c.

1992.g. absolvējis Tēlotājas mākslas katedru LU pedagoģijas un psiholoģijas fakultātē ar bakalaura grādu. Mākslas fotogrāfiju mācījies 2013.g. Itālijā, Sandžovanni - Boloņas fotoskolā, kur padziļināti apguvis portreta, arhitehtūras un ielas fotogrāfiju. Pēc tam pabeidzis Nikon School Rīgā, Zoom fotokursus Utrehtā, Nīderlandē, kā arī ieguvis godalgotas vietas Latvijas fotokonkusos un piedalījies dažādos fotoprojektos, t.sk. izdevis fotogrāmatu "Sajūti Kuldīgu".

Mežonīgais blūzs. Gan zirgiem gan jātniecēm fotogrāfijās ir savas individuālās lomas kadrā, kurā svarīgs emociju autentiskums, lai bilde smaržotu pēc zirga, svaiga siena un mīlestības. Jātnieces fotogrāfijās neļauj skatienam novērsties. Tās ir noslēpumainas, kaislīgas un burvīgas, gluži kā aktrises filmās.

Tagi: Fotoizstāde