2016.gads Pūres pagasta bibliotēkai INIC noslēgsies ar lielām pārmaiņām. Jau decembra vidū bibliotēka dosies uz jaunajām telpām, kur tiks iekārtota patīkama un mājīga vide mazākajiem apmeklētājiem, tāpēc, par to domājot, jau oktobrī tika iesniegts projekts “Nāc un būsim kopā” nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” konkursam.

  &n sp;          

28. novembrī saņemta ziņa, ka ideja par bērnu un jauniešu zinātkāres veicināšanas stūrīša “Ābolītis” izveidi ir atbalstīta un piešķirts finansējums aktivitāšu nodrošināšanai brīvā laika pavadīšanas iespējām skolas vecuma bērniem, veicinot viņu kopā būšanas prieku, domāšanu un interešu izglītību.

Realizējot projektu, iegādāsimies inventāru (plauktus, pufus), galda spēles, lielformāta spēles, konstruktorus un kluču komplektus, bet par Tukuma novada Domes līdzfinansējumu varēsim nopirkt jaunas enciklopēdijas. Organizēsim pasākumus un radošās darbnīcas, kurās taps interesanti un jauni darbiņi, ar tiem varēsim iepriecināt savus tuviniekus. Projekts ilgs līdz 2017.gada 31.maijam un jau janvārī aicināsim uz šīs telpas atklāšanas svētkiem.

Nāc un būsim kopā, bibliotēkas INIC vadītāja Valda Dzelzkalēja