Bibliotekāres Mirdza Kasparova un Zinta Ozoliņa izmanto ikgadējo atvaļinājumu. Bibliotēkas vadītāja Valda Dzelzkalēja 17.un 18. jūlijā Ventspilī piedalās Latvijas Bibliotekāru biedrības Kurzemes nodaļas 4.vasaras novadpētniecības konferencē „Kurzemes mantojums”.

Jūlijā sagatavots izdevums „Pūres pagasta Ziņas” 165 numurs. 

19.jūlijā Pūres pagasta svētku ietvaros, Lamiņos notiek pasākumi, kurus bibliotēka organizē  jau trešo gadu. Svētku laikā notiek arī foto akcijas "Viena diena Lamiņos" atklāšana. 38 bildēs attēlota lamiņnieku ikdiena, cilvēki un viņu mazie darbiņi. Gan izstādes, gan pasākuma fotogrāfijas apskatāmas attālināti - bibliotēkas portālā www.biblioteka.lv Jau pievienoti pirmie komentāri: „Arī es šais svētkos ciemojos. Līdz šim pat nenojautu, cik tomēr tie Lamiņi silta un mīlīga vietiņa. Lai nu kā, bet tur esot, jutu, cik cilvēki lepni par savu vietu, cik neatlaidīgi cenšas saglabāt un uzturēt ciema dvēselīti un tauta atsaucas. Šādi svētki tur ir nepieciešami noteikti un pateicība pienākas visiem tiem, kas tos tur organizēja un sponsorēja. Un baznīciņa tik sirsnīgi ļaudīm koncertam durvis vēra, ne miņas no ikdienas steigas un samaitātības. Paldies!”

Jau 30. reizi bibliotēka organizē ekskursiju. 10.un 11.augustā dosies uz

kaimiņzemi, ko sauc par mazo Lietuvu (Klaipēda, Nemunas delta, kūrortciemats Kintai, Ventes rags u.c.)

Turpinās bibliotēkas telpu un ēkas trepju remonts. Celtnieku darbu apgrūtina apmeklētāju pārvietošanās uz otro stāvu, tāpēc bibliotēka iedzīvotājiem grāmatas un žurnālus izsniedz bērnudārza metodiķes kabinetā 1.stāvā. Jūlija pēdējā nedēļā tiek kārtotas grāmatas atpakaļ bibliotēkā, tāpēc iedzīvotāji tiek lūgti būt saprotošiem un pacietīgiem. Drīz, pavisam drīz bibliotēka tiks sakārtota un būs prieks gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

Ziņu sagatavoja:
Bibliotēkas INIC vadītāja Valda Dzelzkalēja