Novembris ir svētkiem bagāts mēnesis. Kaut saka, ka tas ir drūms un tumšs laiks, bibliotēkā ik dienas notiek aktīva rosīšanās. Novembris sagaidīts ar stāstiem par spokiem

Ciklā "Lasām grāmatiņu, skatāmies filmiņu" pasaku terapiju aicināti mazākie apmeklētāji. Bet ik mēneša pasākumā "Stāstu laiks" - par mīļākām grāmatām  klausījās bibliotēkas astoņkājis Mario. Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļā notiek grāmatu lasījumi bibliotēkā un Pūres skolā. Šogad klausītāji iepazinās ar norvēģu un zviedru autoru darbiem un noskatījās īsfilmiņas par šo valstu dabu. Par godu valsts svētkiem bibliotēkā izvietota pūrenieka Agra Randoha foto izstāde "Krāsainā pasaule. Neparastais Pūrē". Aktīvie bibliotēkas apmeklētāji daudz laika pavada spēlējot dažādas spēles un dejojot uz paklājiņa, tāpēc ir domāts, kā nelielās bibliotēkas telpas piemērot šādām nodarbēm. Risinājums atrasts pārvietojot grāmatu plauktus, kā arī pārbaudot grāmatu krājumu, to attīrot no literatūras, kas jau vairāk kā 12 gadus nav izmantota.

28.novembrī bibliotēkā ciemojās Smārdes pagasta bibliotekāres un Engures novada vadītājs, lai iepazītos ar pūrenieku 10 gadu darba pieredzi, izmantojot bibliotēkas automatizēto informācijas sistēmu ALISE.

Ziņu sagatavoja:
vadītāja V.Dzelzkalēja