Pūres pagasta bibliotēkā INIC pirmdien, 12.martā pl.10.00 - "Lasām grāmatiņu, skatāmies filmiņu", bet otrdien, 13.martā pl.13.00 - "Pasaku radošā pēcpusdiena"

Četri mazie Lupatiņi - Zeķīte, Cimdiņš, Spilventiņš un Lakatiņš - ir auduma bērniņi no auduma mājas. Lupatiņi lieliski prot spēlēties, bet daudz kas cits viņiem vēl jāiemācās... Cik labi, ka blakus ir gudrais Kaķis, kurš vienmēr var palīdzēt.

Pirmdien, 12.martā pl.10.00 skolotāja Sandra Gumska lasa grāmatiņu "Kā Lupatiņi mainījās", bet animācijas filmiņa (7 min.) parāda kā lupatiņi mazgājas. Lupatiņi dodas mazgāties, sabīstas no vannas istabas briesmoņa, iepazīstas ar Ūdentiņu un sacer Kaķim dziesmu par mazgāšanos.

Jāpiebilst, ka šo filmiņu un grāmatu   Laimīgā Ziemassvētku loterijā labākās Bērnu un Jauniešu žūrijas bibliotēkas saņēma kā dāvinājumu no zvērinātu advokātu biroja "BORENIUS" un izdevniecības "Liels un mazs".

Otrdien, 13.martā pl.13.00  pasaku radošā pēcpusdienā kopā ar folkloras kopu "Pūriņš" bērni apglezno akmeņus, dzied un rotaļājas.    

 

Par pasaku terapiju lasiet šeit

Martā Latvijas pilsētās notiek pasaku terapijas radošie vakari bērniem

Ziņu sagatavoja:
V.Dzelzkalēja

Tagi: Pasākumi bērniem