Bibliotēka iegādājusies spēles bērniem no 5 gadu vecuma. Trīs attīstošie loto: Dzīvnieku ābece, Profesiju ābece, Transporta ābece. Lai izzinātu savas dzimtas saknes, noderēs izzinošais materiāls "Mans dzimtas koks"

Loto - aizraujoša spēle-konstruktors, kuru var spēlēt no diviem līdz pieciem spēlētājiem (četri spēlētāji aizpilda kartiņas un viens ir vadītājs). Spēlējot šīs sērijas loto bērni viegli iemācās burtu nosaukumus, kā arī nostiprina savus priekšstatus par apkārtējo pasauli un iegūst jaunas zināšanas jautrā spēles gaitā. Šo loto spēlē pēc tradicionālajiem noteikumiem - nepieciešams aizpildīt visus savu kartiņu laukus. Spēlei ir vairākas pielietojuma iespējas. 

"Mans dzimtas koks" - izglītojoša un interesi attīstoša nodarbe bērniem kopā ar vecākiemTo var izmantot gan veidojot dzimtas koku, gan klases, grupas u.c. "kokus". Pateicoties tam, ka komplektā ir tīrs, balts mākonītis, Jūs varat veidot arī cita veida kokus, kā piemēram, "Mans draugu koks", "Mūsu kolēģu koks", "Mūsu skolotāju koks", "Mūsu kolektīva koks" u.t.t. Viss atkarīgs no Jūsu fantāzijām!

 

Ziņu sagatavoja:
Valda Dzelzkalēja