Mūsu dzīve ir vienkārša - ģimene, darbs, atpūta...

Vasara ir tikšanās ar draugiem. Un jeb kādi svētki tie ir tā reize - tikšanās ar draugiem.

Laika apstakļi mūs šogad priecē ne visai, debesis apmākušās, ik pa brīdim pamatīgi līst, un ārā nebūt nav vasarīgi silts. Bet vai tādēļ zaudēt prieku un optimismu par vasaru? Noteikti ne. Lai gan, protams, gribas izbaudīt siltu un saulainu laiku, vasara nav tikai saule un kārstums. Vasara ir arī dažādas aktivitātes, piemēram, jautri un aizraujoši pagāja pagasta svētki Pededzē.

Svētku tēma - Ceļojums pasakai pa pēdām. "Ceļotājiem" bija iespēja iziet pasaku pieturas ar jautriem, atraktīviem uzdevumiem. Piedālijas 5 "ceļotāju" komandas, to vidū draudzīgā un kuplā skaitā arī bibliotēkas lasītāju komanda "Markizētas" un bija jāiziet 5 pasaku pieturas: Tortilas nepiepildītie sapņi, Princese uz zirņa, Dzīvais ūdens, Hotabiča bārdas pīšana un Jemeļas izklaides. Bibliotēkas lasītāju komanda bija viena no veicigākajām, iegūva 1. vietu "Princese uz zirņa" un "Jemeļas izklaides', kā arī komanda kopumā iegūva 3. vietu. Un tas, ka vairākas dienas pirms un šo pasākumu laikā neprātīgi lija ( bijam spiesti pārcelties tautas nama iekšā), pat padarīja visu interesantāku un aizraujošāku. Nelaimīgos nebija, tikai azartā mirdzošās acis un apņēmība.

"Cilvēks pats sevi parāk bieži iemēt darbu drūzmā un virpulĪ, un jūtas kā apreibis. Tā ir tiem, kas nespēj ne brīdi mierā būt, un laiku, kad beidzot elpa jāatvelk, savā aizrautībā, tā arī nesajūt. (B. Žurovska".

Ziņu sagatavoja:

Pededzes bibliotēkas vadītāja Antoņina Girs