No 2015.gada maija līdz jūlijam Olaines Bibliotēkas apmeklētājus Zemgales ielā 24 priecē plaša un koša “Labo vārdu Olainei” grāmatzīmju izstāde. Grāmatzīmes tapušas un ceļu uz bibliotēku radušas vairākos posmos, notikumu gaitā dalībniekus iedvesmojot daudziem gaišiem un sirsnīgiem brīžiem.

“Olainīt! Tu esi skaista, visu mīlēta un lolota, kā pasaku princesīte. Tavā dzimšanas dienā novēlu, lai Tu augtu augstumā un plašumā, lai rastos jauni uzņēmumi un citas darbavietas, lai Tu kļūtu par vēl košāku un skaistāku karalieni. Lai Tavi pavalstnieki Tevi mīlētu, lolotu un lepotos ar Tevi un Tu lepotos ar viņiem un visi, kas aizklīduši tālajā pasaulē, atgrieztos atpakaļ mājās.”
(Vārdu autors vēlējies palikt anonīms)

“Mūsdienu cilvēks ir nemitīgā skrējienā, bet bibliotēka ir vieta, kur apstāties, ieklausīties savā sirdī, piepildīt mirkli… Lai Olaines iedzīvotājiem nepietrūktu šādu mirkļu, ko veltīt sev un savai pilsētai!”
(“Stariņi”)

“Lai Olaine plaukst un attīstās! Esmu ļoti pateicīga Olainei par skaisto un ar mīlestību veidoto meža parku - lai tas taptu vēl skaistāks un sakoptāks, un par Olaimes Gaismas salu - bibliotēku, kurā ir pieejamas daudzas no jaunizdotajām grāmatām un preses izdevumi!”
(Aina Z.)

“Pati Olainē esmu 50 gadus. Savai pilsētai novēlu turpināt attīstīties, bet iedzīvotājiem no sirds vēlu saskatīt vairāk labo un skaisto arī ikdienā! Būsim optimisti!”
(Elga V.)    

“Lai 2015.gads atnes visiem veiksmi, veselību, prieku, saticību, labklājību un daudz brīnumu, ko veidosim ar savām rokām, prātu, darbu un talantu. Lai netrūkst ideju un drosmīgu sapņu, kā arī spēka to īstenošanai!”
(Vārdu autors vēlējies palikt anonīms)

Sirsnīgi pateicoties visiem, kuri dalījās savos gaišajos iespaidos un iemūžināja laba vēlējumus, Olaines Bibliotēka izsaka gandarījumu par paveikto un ceram arī nākotnē uz patīkamu kopā būšanu, sadarbību, kā arī visdažādākajām radošajām izpausmēm!

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēka

Tagi: grāmatzīme, Olaine, Olaines pilsētas svētki, Labie vārdi Olainei