Atzīmējot Olaines pilsētas dibināšanas 48.gadadienu, Olaines Bibliotēkā ikvienam interesentam bija iespēja piedalīties akcijā „Labie vārdi Olainei” un uzrakstīt vai uzzīmēt savus novēlējumus pilsētai uz īpašas grāmatzīmes.

No 19.maija līdz 3.jūnijam Olaines Bibliotēkā ir aplūkojama grāmatzīmju izstāde, kuras veidošanā piedalījās ne tikai bibliotēkās apmeklētāji, bet arī 104 auto foto orientēšanās pasākuma  "Lielais Orientēšanās Brauciens II - Kreisais Krasts 2015" dalībnieki.

Katrai orientēšanās sacensību komandai viens no uzdevumiem bija sagatavot radošo mājasdarbu - izveidot īpašu, Olaines Bibliotēkas organizētās akcijas "Labie vārdi Olainei" atbilstošu grāmatzīmi. Komandas veiksmīgi izpildīja uzdevumu, liekot lietā gan izdomu, radošumu, atjautību, gan arī praktiskās iemaņas, bet Olaines Bibliotēkas "labo vārdu grāmatzīmju" krājums tika papildināts ar 80 dažādu formu, materiālu, krāsu un izmēru grāmatzīmēm.

Ikviens interesents jau šobrīd izstādē Olaines Bibliotēkā var pārliecināties, cik neparastas, brīnišķīgas, unikālas un labo vārdu pilnas ir šīs grāmatzīmes.

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēka

Tagi: Olaine, Olaines pilsētas svētki, Labie vārdi Olainei