Latvijas Bibliotēku nedēļas (20.-25.aprīlis) ietvaros 23. aprīlī Olaines Mežaparkā ar GRĀMATU un Olaines domes deputātu, pasaules čempionu un Ginesa pasaules rekordistu skeitbordā JĀNI KUZMINU tikās Olaines Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļas čaklākie un uzcītīgākie lasītāji.

Šajā gadā lielāka uzmanība tika pievērsta grāmatai kā vērtībai. Tāpēc 23.aprīlī, kas ir Pasaules Grāmatu diena, Olaines 1.vidusskolas trešo klašu skolēni katrs bija aicināts paņemt līdzi savu mīļāko grāmatu un piedalīties kopā lasīšanas akcijā "Grāmata ārpus bibliotēkas telpām". Ikviens pasākuma dalībnieks ieņēma sev ērtāko grāmatu lasīšanas pozu un 15 minūtes aizrautīgi lasīja, jo visvērtīgākās ir zināšanas, kuras mums neviens nevar atņemt. Un lai tās iegūtu, ir daudz jālasa. Turklāt lasīt - tas ir stilīgi, interesanti, skaisti, aizraujoši! Tieši lasot grāmatu var izdzīvot interesantas dzīves, nokļūt dažādās vietās, kur neviens nav bijis un nekad arī nenokļūs, pasapņot, tikties ar interesantiem cilvēkiem un tēliem.

 

Vairākkārtējais pasaules čempions un laureāts skeitbordā Jānis Kuzmins sākumā pastāstīja par sevi. Tālāk sekoja skeitborda triku paraugdemonstrējumi un atbildes uz ļoti daudziem skolēnu jautājumiem.

 

Paldies Olaines 1.vidusskolas skolēniem, skolotājām, grāmatām un Jānim par šo interesanto un aizraujošo tikšanos!

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa

Tagi: Pasākums, Bibliotēku nedēļa, Olaine, Bērnu literatūras nodaļa, Pasaules Grāmatu diena, Bibliotēku nedēļa 2015, Grāmata ārpus bibliotēkas telpām, Kopīga lasīšanas akcija