Olaines Bibliotēka aicina visus interesentus aktīvi iesaistīties E-prasmju nedēļas (23.-28.marts) aktivitātēs, kas šogad veltītas valsts un pašvaldību iestāžu e-pakalpojumiem, to izmantošanas iespējām. Īpaša uzmanība tiks pievērsta Olaines Bibliotēkas e-pakalpojumiem - bibliotēkas elektroniskā kataloga iespējām un saziņai ar bibliotēku attālināti.

 

Olaines Bibliotēka organizē informatīvi izglītojošas aktivitātes un konsultācijas ar mērķi veicināt mūsdienām nepieciešamo e-prasmju apgūšanu, saskatot un izprotot to nozīmi un sniegtās priekšrocības ikdienā, darbā un karjeras attīstībā. Pievienojies e-prasmīgajiem bibliotēkas lietotājiem, iesaistoties piedāvātajās aktivitātēs!

_ _ _ _ _ _ _ _ _

 

Olaines Bibliotēkā, Zemgales ielā 24


"E-prasmīgs bibliotēkas lietotājs"
Praktiskas konsultācijas Olaines Bibliotēkas elektroniskā kataloga izmantošanā. Autorizācijas datu izsniegšana.

27.martā no plkst. 13:00
Olaines Bibliotēkas elektroniskā kataloga prezentācija (iepriekš piesakoties pie bibliotekāra).

 

 

"E-prasmju nedēļa 2015"
Materiālu izstāde par e-pakalpojumiem un to izmantošanas iespējām ikdienā, drošību internetā un citām E-prasmju nedēļas aktualitātēm.

"Ir jautājums? Ir atbilde!"
Atbildes uz jautājumiem un konsultācijas datora lietošanas jautājumos un par ikdienā izmantojamiem e-pakalpojumiem, drošību internetā.
_ _ _ _ _ _ _ _ _

Olaines Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā, Kūdras ielā 16

"Nobalso par Latvijas gada monētu 2014"
Savas e-prasmes praktiski pielietot aicināts ikviens, balsojot par Latvijas gada monētu 2014 portālā https://www.bank.lv/aptauja.

"Izzini Latvijas gada monētās iekaltās kultūrzīmes kopā ar letonika.lv!"

E-prasmes pārbaudīt un pielietot varēs tiešsaistes spēlē - konkursā, meklējot atbildes uz jautājumiem par Latvijas gada monētās iekaltajām kultūrzīmēm.


E-prasmju nedēļu Latvijā organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) "GetOnline Week 2015" un Eiropas Savienības kampaņas "e-Skills for Jobs 2015" ietvaros. Informācija par e-prasmju nedēļas aktivitātēm visā Latvijā pieejama http://eprasmes.lv/, par aktivitātēm un pasākumiem Olaines pilsētā un novadā - šeit.

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēka

Tagi: Pasākums, Olaine, E-prasmes, elektroniskais katalogs, Latvijas gada monēta 2014, E-prasmju nedēļa 2015