Pavasarīgajā 14.marta sestdienā Olaines Bibliotēka bija pārtapusi par auto foto orientēšanās labo vārdu punktu, kurā viesojās 104 pasākuma "Lielais Orientēšanās Brauciens II - Kreisais Krasts 2015" dalībnieki - bērni, jaunieši un pieaugušie, tostarp arī komanda no Igaunijas.

Auto foto orientēšanās ir "braukšana ar auto, orientēšanās pēc kartes, fotografēšanās un ekspresekskursijas pa interesantām un neparastām Latvijas vietām" (vairāk: http://www.autofotoorientesanas.lv/).

Katrai komandai viens no uzdevumiem šoreiz bija sagatavot radošo mājasdarbu - izveidot īpašu, Olaines Bibliotēkas organizētās akcijas "Labie vārdi Olainei" atbilstošu grāmatzīmi. GrāmatzīmeAutofotoorientesanas bija jānogādā Olaines Bibliotēkā, fotogrāfiski fiksējot šo mirkli. Par mājasdarba izpildi tika piešķirti papildpunkti.

Olaines Bibliotēkas "labo vārdu grāmatzīmju" krājums tika papildināts ar 80 dažādu formu, materiālu, krāsu un izmēru grāmatzīmēm. Katra komanda izpildīja uzdevumu, liekot lietā gan izdomu, radošumu, atjautību, gan arī praktiskās iemaņas, īstenojot iecerēto un veidojot grāmatzīmes.

Paldies organizatoriem un dalībniekiem par pozitīvām emocijām, smaidiem un grāmatzīmēm!

Ikviens interesents šā gada maijā izstādē Olaines Bibliotēkā varēs pārliecināties, cik neparastas, brīnišķīgas, unikālas un labo vārdu pilnas ir šīs grāmatzīmes.

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēka

Tagi: Grāmatzīmes, Olaine, Olaines pilsētas svētki, Labie vārdi Olainei, Autofotoorientēšanās