Turpinot Olaines Bibliotēkas tradīciju ziemas saulgriežu noskaņās tikties grāmatu draugiem un interesentiem, lai kopīgi atskatītos uz aizvadīto gadu, pārrunātu un atminētos interesantākos gada notikumus grāmatu, bibliotēku pasaulē, suminātu čaklākos, aktīvākos lasītājus, 2014.gada 30.decembrī notika pasākums „Šis citu gadu pulkā nebūs liekais...".

Ik gadu tikšanās notiek laikā starp Ziemassvētkiem, kas ir mazliet klusāks laiks un svētki ģimenes un tuvāko lokā, un trokšņainākām Jaunā gada sagaidīšanās svinībām. 2014.gada decembris bija sajūtams, jo gan sniga, gan lija, reizēm uzspīdot arī skaidrai un skaistai ziemas saulei. Bibliotēkas kolektīvs lūkoja ietvert ziemas noskaņu apskatāmajās tematiskajās izstādēs un rotājumos, radot svētku sajūtu, ko papildināja sanākušo vēlējumi, sarunas un atskats uz paveikto un izlasīto aizgājušā gada laikā. Bibliotēkas vadītāja Anastasija sirsnīgi sveica darbiniekus un lasītājus svētkos. Ikviens bija gaidīts, lai mājīgā atmosfērā baudītu tīkamu kopā būšanas mirkli pie kopīgi sarūpēta svētku mielasta.

Laiku pa laikam rodas iespēja dalīties priecīgajos brīžos, sacīt labos vārdus un vēlējumus. Šādi mirkļi vienmēr ir sirsnīgi un paliek atmiņā. Olaines Bibliotēka saviem apmeklētājiem un sadarbības partneriem vēlas sacīt paldies par ieinteresētību visdažādākajos literatūras un preses izdevumu jaunumos. Paldies par radošu, darbīgu un notikumu piepildītu gadu, kas sniedzis patiesu gandarījumu! Būsim kopā arī 2015.gadā!

Lai piepildās Jūsu un mūsu sapņi, lai atrodams līdzsvars, lai mums visiem veselība un dzīvesprieks! Un lai lasīšana iedvesmo!

 

Foto no pasākuma galerijā.

Foto pilnā izmērā (zip arhīvā) var lejupielādēt šeit.

Ziņu sagatavoja:

Olaines Bibliotēka

Tagi: Pasākums, Olaine, Grāmatu draugu tikšanās