Izdevniecība “White Book” izdevusi grāmatu, kas veselības jomā ir atzīta visā pasaulē. Dr. med. Džoela Fūrmana grāmatu “Ēst, lai dzīvotu”, kurā aprakstīta pārsteidzoša programma veselības atgūšanai, slimību uzveikšanai, kā arī ātrai un noturīgai svara zaudēšanai.

Grāmatā “Ēst, lai dzīvotu” atradīsiet liecības par šokējoši lielu svara zaudēšanu un atlabšanu no dzīvībai bīstamām slimībām, uzturmācību, zinātniskus pētījumus, kas pamato Džoela Fūrmana ēšanas plāna principus, receptes, idejas maltītēm un vēl daudz vairāk. Šis vienkāršais ēšanas veids palīdzēs ikvienam zaudēt svaru, atgūt veselību un saglabāt to.

Džoels Fūrmans ir starptautiski atzīts sertificēts ārsts un uzturzinātnieks, kas specializējies slimību ārstēšanā ar dabiskām metodēm, kā arī vairāku pasaules bestselleru autors. Viņa vēstījums par to, kā dzīvot pilnvērtīgu, no slimībām brīvu dzīvi izpelnījies milzīgu atsaucību un atzinību visā pasaulē. Šī zinātniski pamatotā pieeja veselīgam dzīvesveidam, uzturam un sevis atveseļošanai uzskatāma par revolūciju mūsdienu medicīnā.

Tagi: Jaunās grāmatas, Olaine, Džoels Fūrmans