2014. gada 20. martā Olaines Bibliotēkā, tēmas „Sieviete pagūst visu!?” ietvaros, uz pasākumu tika aicinātas Olaines NVO (Nevalstisko organizāciju) apvienības dalībnieces.

Par saviem pienākumiem un rūpēm, panākumiem un veiksmēm, par darbošanās prieku un gandarījumu, par daudziem interesantiem dzīves momentiem klātesošajiem stāstīja NVO apvienības koordinatore Santa Biķerniece, Latvijas Sarkanā Krusta Olaines nodaļas vadītāja Regīna Everte un audēju pulciņa "Atvasara" daiļamata meistare Dace Urbanoviča.

Pasākuma laikā vairākkārt izskanēja atziņa, ka sievietēm tik tiešām nākas pagūt ļoti daudz – ik dienas jāiejūtas visdažādākajās lomās: meita, draudzene, sieva, māte, darba kolēģe, mājsaimniece un māksliniece radošajās izpausmēs. Bet...vai pagūt visu ir maz iespējams?

Darbs Nevalstiskajās organizācijās netiek finansiāli atalgots. Tas ir sirds darbs, kas tiek darīts līdztekus algotam darbam vai brīvajā laikā un kā rezultāti spēj sniegt lielu prieku un gandarījumu. Tāpēc likumsakarīga ir sekojošā atziņa, kas sarunu laikā izskanēja: „jo vairāk mēs dodam, jo vairāk arī iegūstam, rodas jauns enerģijas pieplūdums”.

Olaines Bibliotēka izsaka pateicību Olaines NVO apvienības pārstāvēm par sirsnīgo atsaucību un dalīšanos darba dzīves iespaidos! Lai mums pavasaris sirdī un domās! Lai izdodas pagūt mums katram vissvarīgāko!

Ziņu sagatavoja:
Olaines Bibliotēka

Tagi: lasītāji, Pasākums, Olaine, NVO