E-prasmju nedēļa 2014 Latvijā notiks Eiropas Get Online Week 2014 un Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2014 ietvaros. Šogad E-prasmju galvenās tēmas: E-prasmes nodarbinātībai un IKT karjerai; E-prasmes ikvienam.

Olaines Bibliotēka piedalīsies E-prasmju nedēļā jau piekto gadu. Šī gada mūsu aktivitātēm izvirzītie mērķi:

1) veicināt E-prasmju nedēļas informācijas apriti, saīsinot ceļu starp informācijas organizētājiem un lietotāju mērķauditorijām;

2) sniegt praktisku palīdzību bibliotēkas lietotājiem E-prasmju nedēļas piedāvāto iespēju izmantošanā.

Olaines Bibliotēka piedāvā

Olaines Bibliotēkā (Zemgales ielā 24)

1) 22.-29.martā  - “Būsim droši un radoši!” iespieddarbu izstādē uzziņu literatūra par datora lietošanu un mediju publikācijas, veltītas E-prasmju nedēļas aktualitātēm.

2) 15.-29.martā piedāvājam informatīvu lapu "E-prasmju nedēļas  kaleidoskops Olaines Bibliotēkā" (kaleidoskops pieejams gan elektroniski, gan drukātā veidā). Kaleidoskopā Jums sniegsim  informāciju par E-prasmju nedēļas daudzajām aktivitātēm un iespējām darboties, apgūt mācību materiālus, pārbaudīt savas e-prasmes u.tml. 


3) Interneta lasītavā varēsiet noskatīties E-prasmju nedēļas tiešraides: 
* 26. martā „E-iespējas topošajiem un esošajiem vecākiem” Seminārs-tiešraide
* 28. martā “E-pārvalde pašvaldībās” Seminārs-tiešraide

Olaines Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā (Kūdras ielā 16)

E-prasmju nedēļas ietvaros bērnu literatūras nodaļa saviem apmeklētājiem piedāvās piedalīties aktivitātē „Liec lietā savas e-prasmes!” nobalsojot par Latvijas gada monētu 2013 portālā http://www.bank.lv/aptauja. Balsojums no bibliotēkām (bibliotēku IP adresēm) tiks ņemts vērā, nosakot bibliotēku apmeklētājiem mīļāko monētu. Piedaloties balsojumā, ikvienam ir dota iespēja papildus laimēt kādu no 2013.gada monētām kā balvu.

Vecāko klašu skolēniem būs iespēja piedalīties konkursā „Atklāj monētu noslēpumus Lursoft laikrakstu bibliotēkā!”. Konkursā par balvām - kolekcijas monētām - var cīnīties individuālie dalībnieki, kā arī tiks noteiktas aktīvākās bibliotēkas, kas saņems balvas no Lursoft. Aicinām piedalīties!

Nāc un piedalies interesantās un noderīgās aktivitātēs, izmanto izglītošanās iespējas, ko piedāvā E-prasmju nedēļas organizētāji. Plašu un izsmeļošu informāciju atradīsi mājas lapā www.eprasmes.lv

Informācija no Olaines Bibliotēkas

 

*Informāciju par e-prasmju nedēļas norisi Olaines Bibliotēkā vari aplūkot šeit, kā arī šeit.

 

*Informāciju par e-prasmēm ikvienam vari aplūkot šeit

 

*Informāciju par e-prasmēm jauniešiem vari aplūkot šeit

 

*Informāciju par e-prasmēm biznesam vari aplūkot šeit

 

*Informāciju par citām e-prasmju nedēļas aktivitātēm vari aplūkot šeit

Ziņu sagatavoja:
Olaines Bibliotēka

Tagi: Izstādes, Pasākumi, Pasākums, Izstāde, Olaine, e-prasmes, E-prasmju nedēļa