2011. gada oktobrī Olaines Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā notika pasākumi pirmsskolas izglītības audzēkņiem „Joka pēc alfabēts.”

Uz pasākumu bija ieradušies pirmsskolas izglītības iestādes „Ābelīte” 9.grupas „Cālīši” audzēkņi ar pirmsskolas skolotājām Rutu un Ilgu, kā arī pirmsskolas izglītības iestādes „Zīle” 10.grupas „Zīļuks” audzēkņi ar pirmsskolas skolotāju Andru.

 

Bērni kopā ar bibliotekāri Sanitu lasīja Indras Sproģes grāmatu „Joka pēc alfabēts.” Pēc aktīvās kopā lasīšanas, bērni varēja aplūkot lielu plakātu ar alfabētu un zīmējumiem no apaļa ābola līdz pat vienai zaļai žurkai.

 

Mazie apmeklētāji varēja arī noskatīties Renāra Kaupera dziedāto dziesmiņu „Joka pēc alfabēts”, kurai atraktīvākie audzēkņi dziedāja līdzi. Pēc multfilmas noskatīšanās, bērni vēroja filmiņas tapšanas procesu, bet pēc tam aktīvi iesaistījās burtu spēlē „Vai pazīsti šo burtu?”

 

Liels paldies pirmsskolas izglītības iestāžu „Ābelīte” un „Zīle” audzēkņiem un viņu skolotājām par jauko un brīvo atmosfēru pasākumos!

 

Gaidīsim ciemos!

 

 

Ziņu sagatavoja:
Olaines Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa

Tagi: Pasākumi, Pasākums, Olaine, Bērnu literatūras nodaļa