Sisī, Austrijas imperatore, ir sieviete, kuru iekāro ikviens vīrietis un apskauž ikviena sieviete.

Sisī ir skaista, sportiska un gudra, viņai pieder viss – trūkst vienīgi laimes. Nogurusi no Hābsburgu galma smieklīgās etiķetes un pakļāvīgā, bet garlaicīgā vīra Franča Jozefa sabiedrības, Sisī dodas uz Angliju, lai piedalītos medībās. Viņa meklē aizraušanos un atrod to kapteiņa Beja Midltona žilbinošajā personā – viņš ir vienīgais vīrietis, kas var mēroties ar Sisī jāšanas prasmē. Bejs ir desmit gadus jaunāks par imperatori un riskē ar iespēju zaudēt visu, aizraudamies ar sievieti, kurai nekad nevarēs stāvēt blakus. Tomēr gan Bejs, gan imperatore ir vienlīdz pārgalvīgi, un abu savstarpējā pievilkšanās kļūst par nenoliedzamu spēku...

Kaislību un drāmas piesātinātais “Pūra mednieks” ir patiess stāsts par deviņpadsmitā gadsimta Siržu Valdnieci un kavalērijas kapteini, un par cīņu starp mīlestību un pienākumu.

Deizija Gudvina (Daisy Goodwin, dz.1961) ir mācījusies Kembridžas un Kolumbijas Universitātēs. Viņa ir rakstniece, televīzijas producente un redaktore daudzām dzejas antoloģijām. 2010.gadā iznāca viņas pirmais romāns My Last Duchess, ko kritika uzņēma ar lielu atsaucību.

 

OCB elektroniskajā katalogā

Tagi: Angļu literatūra