Šī gada 28.augustā Ogres Mākslas skolā tika atklāta Zied zeme iedvesmas stāstu grāmata. Grāmata apkopo stāstus par cilvēkiem, kas laika posmā no 2009. – 2014.gadam ir īstenojuši LEADER programmas projektus Ikšķiles, Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novados. Stāsti ir par cilvēkiem - spilgtākās Zied zeme teritorijas personības: radošākie, drosmīgākie ar iniciatīvu apveltītie un neatlaidīgie, kas snieguši savu ieguldījumu apkārtējās vides sakārtošanā un teritorijas attīstībā.

Ogres Centrālajā bibliotēkā 15.oktobrī pulksten 17:30 biedrība Zied zeme dāvinās iedvesmas stāstu grāmatas vietējām bibliotēkām, kā arī aicina interesentus pieteikties savas bezmaksas grāmatas saņemšanai pasākuma laikā.

 

Biedrības Zied zeme vadītāja Linda Cīrule:
„Bibliotēka ir informācijas, kultūrvides un sociālās komunikācijas centrs, kurā pieejama aktuālā informācija, kā arī uzkrātas vēstures liecības. Tieši tādēļ esam nolēmuši, ka Zied zeme iedvesmas stāstu grāmatai ir jābūt vietējās bibliotēkās un pieejamai ikvienam interesentam. Grāmata ir aktuāla jebkurā laika periodā, tā palīdz ieskatīties pagātnē, paveiktajos darbos un notikumu vēsturē.”


Interesentus pasākumam, aicinām iepriekš pieteikties sazinoties ar Ilzi Staģīti, e-pasts: ilze@ziedzeme.lv, tel.: 26467949 līdz 12.oktobrim.