Šo zvana toni Endija atpazīs, cik ilgi vien dzīvos. Viņa nebija dzirdējusi to tik sen, un... atmiņas atkal atgriezās. Pirms meitene izvilka no somas telefonu, viņa jau zināja, kas būs zvanītāja, tomēr tik un tā jutās šokēta, ieraugot telefona displejā šos divus vārdus
MIRANDA PRĪSTLIJA.

Viņa neatbildēs. Viņa vienkārši nespēja to izdarīt. Endija dziļi ieelpoja, piespieda pogu “atteikt” un iesvieda telefonu atpakaļ somā. Tas atsāka zvanīt gandrīz nekavējoties. Endija juta, ka sirds sāk sisties straujāk un elpot kļūst arvien grūtāk. Ieelpa, izelpa, viņa pie sevis skaitīja, pieliecot galvu, lai izvairītos no lietus, saņemies un ej tālāk.
Tomēr Endijai vajadzēja saprast, ka
ATRIEBĪBA NEKAD NEIZIET NO MODES.

Lorēna Veisbergere, amerikāņu rakstniece, ir vairāku bestselleru, kas iekļauti New York Times pārdotāko grāmatu sarakstā, autore. Viņas pirmā romāna “Sātans Pradas brunčos” kino versija (galvenajās lomās M. Strīpa un A. Heteveja) ieguva Zelta globusu un kļuva par vienu no komerciāli veiksmīgākajām filmām.  Latviešu valodā izdoti arī romāni “Vai esi pazīšanas vērts?” un “Harry Winston briljantu medībās”.

 

OCB elektroniskajā katalogā

Tagi: Amerikāņu literatūra