Debora Mogaha ir britu rakstniece, kuras romāni kļuvuši par bestselleriem. Viņa ir veiksmīgi rakstījusi arī scenārijus filmām, adaptējot literārus darbus. “Vislabākā eksotiskā viesnīca “Kliņģerīte”” sākotnēji iznāca ar nosaukumu “These Foolish Things”, taču pēc ekranizācijas kļuva slavena tieši ar filmas nosaukumu, ar kuru to šodien pazīst visā pasaulē.

Kad pārgurušā ārsta Rāvi nejaukais sievastēvs kārtējo reizi ir izmests no veco ļaužu nama “par nepiedienīgu seksuālu uzmācību”, Rāvi vienīgo reizi mūžā pažēlojas uzņēmīgajam biznesmenim brālēnam Sonijam no Bengalūras. Vīru slepenajā sarunā dzimst brīnišķīga ideja: “Vislabākā eksotiskā viesnīca KLIŅĢERĪTE”...

Sapņojot par laisku dzīvi, siltu sauli un džinu ar mango sulu, grupiņa pensionāru, iekārdināti ar vilinošo reklāmu par atjaunoto grezno viesnīcu, pamet Angliju, lai sāktu jaunu dzīvi Indijā. Lai gan “jaunā dzīve” nav tāda, kā cerēts, – iztrūkst apsolītās greznības – tā piedāvā aizraujošus piedzīvojumus eksotiski skaistajā zemē un pat negaidītu mīlestību.

Tagi: Angļu literatūra