Psihopāts slepkava, kas sevi dēvē par laika dievu Kronu, ir nolēmis izjaukt Londonas Olimpiskās spēles – un sagraut Olimpisko spēļu tradīciju uz visiem laikiem. Dīvainu ideju apsēsts, pārliecināts par savu vienīgo patiesību, viņš aukstasinīgi metas nogalināt un sakropļot gan spēļu rīkotājus, gan dalībniekus.
Neviens nezina, kas ir Krons, viņu apturēt liekas neiespējami. Talkā tiek aicināti labākie no labākajiem – aģentūra “Privātdetektīvi”. Četri simti labāko aģentu ierodas Londonā, lai apsargātu 10 000 sacensību dalībniekus no vairāk nekā 200 valstīm.

Aģentūras “Privātdetektīvi” Londonas biroja vadītājs Pīters un reportiere Karena kļūst par sabiedrotajiem, lai atmaskotu ļaunā noziedzības ģēnija Krona uzsākto sarežģīto spēli. Likmes ir visaugstākās. Atrisinājums šķiet tuvu, bet... slepkava savu plānu ir lolojis gadiem. Viņš negrasās padoties!

Džeimss Patersons (James Patterson) sarakstījis vairāk New York Times bestselleru nekā jebkurš cits autors, viņa grāmatas pārdotas vairāk nekā 210 miljonos eksemplāru. Latviešu lasītāji jau iepazinuši viņa darbus “Pludmales nams”, “Londonas tilti” u.c.
Marks Salivans (Mark Sullivan) ir astoņu piedzīvojumu romānu autors.

 

OCB elektroniskajā katalogā

Tagi: Amerikāņu literatūra, Detektīvromāni