Tu dari visu iespējamo, tomēr profesionālus panākumus un personisku piepildījumu negūsti? Iespējams, ka problēma ir tevī, nevis ārējā pasaulē. Džo Vitāle un Ihaleakala Hjū Lens grāmatā "Bez robežām" parāda, kā izlauzties cauri paša radītajai šķēršļu joslai un piepildīt sapņus.

Džo Vitāle reiz bija bezpajumtnieks, bet tagad ir miljonārs, bestselleru autors, interneta slavenība un on-line mārketinga guru. Kā viņš to ir panācis? Vai ar grūtu darbu? Ar Dieva svētību? Gan tā, gan tā? Atbilde tevi pārsteigs! Džo Vitāle sāka gūt fantastiskus panākumus, kad iepazina senu havajiešu dziedniecības sistēmu ho'oponopono. Tas ir pašpalīdzības metožu kopums, ar kura palīdzību iespējams likvidēt mentālus šķēršļus un rast jaunus risinājumus visās dzīves jomās.

 Grāmatu "Bez robežām" Džo Vitāle ir radījis kopā ar modernā ho'oponopono meistaru Dr. Ihaleakalu Hjū Lenu. Viņi soli pa solim lasītājam izstāsta sistēmas būtību un iemāca attīrīt prātu no zemapziņas blokādēm, atmiņām un maldīgiem pieņēmumiem, pretī iegūstot labklājību, veselību, mieru un laimi.

 Atvaino! Es tevi mīlu. Piedod man! Paldies! Izrādās, šīs nav ikdienišķas frāzes, bet gan burvju vārdi, kas sevī ietver pateicību, godbijību un pārvērtību atslēgu. Tos atkārtojot, cilvēks var atvērties Dievišķajam, attīrīt un izdzēst no zemapziņas visas nevēlamās programmas. Iepazīsti sevi un novērtē mīlestības atjaunojošo spēku, izmantojot dziedināšanas sistēmu ho'oponopono, kas radusies Havaju salās!

 

OCB elektroniskajā katalogā