Radošā vizualizācija ir kas vairāk par pozitīvu domāšanu.
Pozitīva domāšana ir ārkārtīgi vērtīgs vingrinājums, un mums visiem būtu jācenšas domāt pēc iespējas vairāk pozitīvu domu. Taču radošā vizualizācija iet krietni tālāk. Tas ir process, kas ļauj konkrētu pozitīvu domu pārvērst realitātē. Pozitīvā domāšana ir viens no soļiem ceļā uz šo mērķi.
Radošā vizualizācija ļauj koncentrēties uz vēlamo, nevis uz to, no kā gribat izvairīties. Ja darāt to pareizi, prāts sāk darboties, lai piesaistītu vēlamo. Šajā grāmatā ir izklāstīts, kā tas darāms.
Ričards Vebsters dzimis Jaunzēlandē 1946.gadā, vietā, kur viņš dzīvo vēl aizvien. R.Vebsters par psihisko pasauli sāka interesēties jau no deviņu gadu vecuma. Viņš katru gadu daudz ceļo, lasot lekcijas un vadot seminārus par mediju tēmām visā pasaulē. Ričards Vebsters ir daudzu grāmatu autors, kā arī raksta ikmēneša slejas žurnālos. Pirmā viņa grāmata tika publicēta 1972.gadā, kas arī piepildīja viņa bērnības sapni kļūt par rakstnieku.

Izdevniecība “Jumava” jau arī iepriekš izdevusi Ričarda Vebstera grāmatu “Tavas dzīves sargeņģelis” Ar savu gara pavadoņu un sargeņģeļu palīdzību varat atrast iekšējo spēku, pārvarēt atkarības vai slimības, atbildēt uz svarīgiem jautājumiem vai atklāt apslēptus talantus.

 

OCB elektroniskajā katalogā