Grāmatas autore vācu rakstniece Laura Valdena ir dzimusi 1964. gadā. Studējusi jurisprudenci un stažējusies Jaunzēlandē. Tur dzīvodama, apceļojusi visu zemi un iemīlējusies tās gleznainajā dabā un pievilcīgajos cilvēkos. Tagad viņa regulāri atgriežas šajā tālajā pasaules nostūrī.
Rakstniece dzīvo Hamburgā, bet par sevi izsakās šādi: „Mana mīļākā nodarbošanās ir rakstīt romānus par Jaunzēlandi Jaunzēlandē.”

Neilgi pirms savām kāzām jaunā vāciete Sofija uzzina, ka viņas māte gājusi bojā Jaunzēlandē. Viņa lido uz turieni un tiek iepazīstināta ar mātes atstāto testamentu. Liels ir Sofijas pārsteigums uzzinot, ka Emma ir dzimusi un jaunību pavadījusi Jaunzēlandē un tur viņai atstājusi māju un ievērības cienīgu mantojumu. Noslēpumu soli pa solim atklāj tikai mātes dienasgrāmata, kurā izklāstīta visa dzimtas vēsture. Fascinēta par savu senču likteņiem, Sofija iepazīst eksotisku pasauli – fantastiski skaistu, bet arī briesmu pilnu un atriebīgu, un saprot, ka māte ir gribējusi viņu pasargāt no nelaimi nesoša lāsta.
Bet vai šis lāsts tiešām pastāv un, ja tā ir, – vai Sofija spēs izglābties?

 

OCB elektroniskajā katalogā