Grāmata sniegs padomu, kā vienmēr izskatīties perfekti ikvienā dienas situācijā!

Prast izskatīties labāk, varbūt iznesīgāk un tomēr saglabāt dabiskumu — kura gan to nekāro? Modes iespēju džungļos bieži paliek nepamanītas nesaskaņas ar potenciālās valkātājas vēlmēm. Bezgalīgi visur un vienmēr tiek pļāpāts par plašāku patēriņu, tomēr joprojām viss tiek piemērots sapņu figūru ideālajiem parametriem, un visbeidzot visi izskatās vienādi. Par šo “patēriņa slimību” mūsdienās pircējas maksā papildu cenu, savu stila izjūtu, krāsu un formu izjūtu pakļaujot tirgū valdošajai modei. Ja violetā krāsa kļūst “obligāta”, tas skar visu Eiropu, ikvienu sievieti jebkurā vecumā, no galvas līdz kājām, vienmēr un visur.

Grāmata “Tava stila rokasgrāmata” sniegs atbildes uz jautājumiem par stilu — īsi, kompakti un citādi. Tāpēc autores, no vienas puses, piedāvā lietišķu informāciju ar konkrētiem ieteikumiem un neparastāku skatījumu uz ķermeņa un sejas formām. No otras puses, lasītājam tiek dota brīva vaļa rotaļīgai iedvesmai. Tekstu ilustrē daudzas fotogrāfijas.

Grāmatā tiek aprakstītas dažādas izjūtas, kā pareizi izjust savu figūru, apzināties tā proporcijas, kā izjust savu ķermeni, ko seja un figūra liecina par “jūsu tipu”, kā radīt pašai savu stilu. Autores sniedz ieskatu, kā pareizi un veiksmīgi kombinēt krāsas apģērbā, noteikt savas krāsu auras. Grāmata ietver nelielu drēbju skapja ABC, kas sniedz pamācību haosa savaldīšanai skapī, no kā atvadīties un ko atstāt!


OCB elektroniskajā katalogā