Dace Judina ir žurnāliste, redaktore, režisore. Kopš  deviņdesmito gadu sākuma Dace Judina darbojas presē, šobrīd – sabiedrisko attiecību un pasākumu organizēšanas jomā.  “Tase melnas kafijas“ ir  pirmais romāns sērijā  “Izmeklē Anna Elizabete”.

 

“Ir cilvēki, kurus neinteresē citu privātā dzīve, taču viņiem nez kāpēc nākas ar to saskarties daudz tuvāk un dziļāk, nekā kāds spētu iedomāties. Ir cilvēki, kuri pat visikdienišķākajā situācijā spēj iekulties tādās nepatikšanās, no kurām pašu spēkiem neizķepuroties. Un ir cilvēki, kuriem pietiek vien ielūkoties otra sejā, lai redzētu, kas tam aiz ādas, un saprastu – cilvēks stāsta taisnību vai melo; kuri ar muguras smadzenēm sajūt tuvojošās nepatikšanas un zina, kā ar tām tikt galā.
Šāda jautra dīvaiņu kompānija dzīvo Mežājos – klusā pagastā, salīdzinoši netālu – stundas braucienā – no Rīgas. Atvaļināts policijas ģenerālis, kriminālpolicijas majors, pašmāju skatītāju iemīļots aktieris, žurnāla redaktore, datorģēnijs – brīvmākslinieks un Viņa – jaunās detektīvu sērijas galvenā varone – Anna Elizabete (fon) Berga, no senčiem mantotas muižas īpašniece un svētku aģentūras vadītāja.
Var tikai iztēloties, kādas sajūtas pārņem izsmalcinātas korporatīvās ballītes lūgtos viesus, kad pēc naksnīgas uzdzīves nākamajā rītā aci pret aci jāstājas pretī faktam – visi un ikviens, neatkarīgi no mantiskā un sabiedriskā stāvokļa, iesaistīti noziegumā, un aizdomas krīt uz katru... Tādas cilvēku psiholoģisko tipu studijas!
Ak, jā – protams, visi romānā attēlotie notikumi, fakti un personāži ir tikai un vienīgi autores fantāzijas radīti...,” par savu jauno romānu “Tase melnas kafijas” saka Dace Judina.

 

OCB elektroniskajā katalogā

Tagi: Latviešu literatūra