Literatūras izstādē izvietotas grāmatas, kas saņemtas no VKKF finansētā projekta "Latviešu oriģinālliteratūra un autori bibliotēkās".

VKKF finansēto projektu "Latviešu oriģinālliteratūra un autori bibliotēkās" izstrādāja Kārsavas pilsētas bibliotēkas un saņemtās grāmatas tika sadalītas citām novada bibliotēkām.

Izstādē "Laiks esi tu", kas tika sakārtota Mežvidu pagasta bibliotēkas lasītavā, izvietotas plašā klāstā nozaru literatūra- Annas Kuzinas "Blaumanis tuvplānā", Latviešu māksla trimdā, fotogrāfiju albums "Atmiņu Daugava", Miķeļa Rubeņa "Kompensācijas laiks", Viktora Hausmaņa "Veronika Janelsiņa rakstos un darbos" u.c.

Bibliotēkas dzejas mīļotājiem pārsteigumu sagādāja Skaidrītes Kaldupes dzejas grāmata "Degošā paaudze. Poēma par Gauju un mīlestību" un pārējā oriģinālliteratūra: Ingunas Baueres kārtējaus romāns "Marta, mana Andromeda", Gundegas Repšes "Laiks esi tu", pēc kuras nosaukuma izvēlēts arī izstādes nosaukums, Ādolfa Ersa stāstu krājums "Diogena precības" un pārājās grāmatas, kas iepriecināja ne tikai bibliotēkas lasītājus, bet deva iespēju papildināt bibliotēkas krājumu ar oriģinālliteratūru, kas cenu ziņā ir dārgas un bieži vien pagastu bibliotēkām budžeta iespējas liedz tās iegādāties.

Ziņu sagatavoja:
Mežvidu pagasta bibliotēkas vadītāja V. Škestere

Tagi: bibliotēkas, Projekti