No 8.augusta es, Mārkalnes pagasta bibliotekāre, būšu atpūtusies šajā saulainajā vasaras laikā un spēka un ideju pilna jaunam cēlienam, lai piedāvātu saviem lasītājiem jaunas grāmatas, jaunus pakalpojumus, informētu par aktualitātēm bibliotēku darbības jomā pēc kursiem un semināriem... 

Jau augustā turpināsim ar ko interesantu. Bibliotēkā apskatāma literatūras izstāde bērniem un jauniešiem "Gatavojamies uz skolu". Arī 2018.gadā mūsu bibliotēka piedāvās Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu kolekciju. Būs pieejamas visas grāmatas visiem vecumposmiem. Augustā būs arī Jaunākās literatūras izstāde "Lasītprieks".

17.augustā pl. 19:00 (kamēr vēl ir skolēnu brīvlaiks) bibliotēka aicina uz pasākumu bērnus un jauniešus Mārkalnes brīvdabas estrādē "Lakstīgalas" uz pasākumu- Stāsti pie ugunskura. 

No 25.augusta visi mīļi aicināti aplūkot Tematisko izstādi "Zaļie augi Tavai veselībai". Tas notiks Mārkalnes Sabiedrības centrā "Pūcītēs". 25.augustā pl. 14:30 šeit notiks arī tikšanās ar Dainu Bindi. Runāsim par Zaļajiem augiem, tējām un gatavosim smūtijus sadarbībā ar Mārkalnes tautas namu.

Kā arī bibliotēkā turpinās Akcija "Uzdāvini grāmatu ar ierakstu Mārkalnes pagasta grāmatu plauktam-Latvijai 100!"