Bibliotēkas tāpat kā viss ap mums ilgojas pēc saules un siltuma. Tuvojas vasara.

Daži bibliotēkas apmeklētāji jau laicīgi paziņo, ka tagad kādu laiciņu bibliotēku neapciemos, jo pavasara darbu ir daudz un lasīšanai laika paliek mazāk, ja salīdzina ar vasaras mēnešiem. Bet ir jau arī čakli lasītāji un interneta lietotāji, kas bibliotēku apmeklē bieži gan ziemas aukstumā, gan vasaras svelmē.

Maijs vēl ir rosīgs mēnesis, jo Mārkalnes pamatskolā mācību pēdējais mēnesis un nepieciešams gatavoties ieskaitēm un eksāmeniem. Protams, maijs ir nozīmīgs bērniem un jauniešiem ar savu māmiņu apsveikšanu Mātes dienā, tad kopā ar bibliotekāri tiek meklēti paši sirsnīgākie vārdi gan dzejas grāmatās, gan internetā.

Mazie lasītāji iecienījuši lasīt pasaku grāmatas un "Spicīti", kā arī iecienīts jauniešu žurnāls "Sīrups".

Kā katru mēnesi piedāvājam jaunākās literatūras izstādes dažāda vecuma lasītājiem un dažādām gaumēm.

Pieaugušo auditorija aktīvi lasa presi, jo visus izdevumus abonēt mājsaimniecībās nav iespējams, tāpēc bezmaksas žurnālu un grāmatu izsniegšana bibliotēkā ir lieliska iespēja lasīt sev tuvu literatūru.

Cerams, ka jūs neapgrūtinās tas, ka bibliotēkā drīz notiks renovācijas darbi lasītavā. Pēc putekļiem un sagādātajām neērtībām visi būsim priecīgi par vienu izremontētu telpu bibliotēkā.

Uz tikšanos maijā un jūnijā! Jūlijs- atvaļinājuma mēnesis.

Ziņu sagatavoja:
Bibliotekāre Sanita

Tagi: jaunumi, maijs, čaklie lasītāji