26.novembr   plkst.14:20 Madonas novada bibliotēkā notiks praktiskās apmācības „Kā sagatavoties darba intervijai” un „Kā prezentēt sevi darba intervijas laikā”, kurās iesaistīsies Madonas pilsētas 2. vidusskolas vecāko klašu audzēkņi. Šī aktivitāte tapusi projekts „Izglītības un karjeras iespējas jauniešiem” guvis atbalstu Madonas novada pašvaldības Izglītības programmu projektu konkursā-2014.

Praktisko apmācību laikā jauniešiem būs iespēja uzklausīt praktiskus ieteikumus, kā sagatavoties darba intervijai un kā prezentēt sevi darba intervijas laikā. Skolēniem būs jāanalizē reāli darba intervijas piemēri. Apmācību noslēgumā jauniešiem būs iespēja aizpildīt anketu, lai gūtu vispārīgus priekšstatus par sev piemērotākajām profesionālās darbības jomām.

Praktiskās apmācības „Kā sagatavoties darba intervijai” un „Kā prezentēt sevi darba intervijas laikā” ir pēdējā projekta aktivitāte. Maijā projekta ietvaros notika seminārs jauniešiem par iespējām un piedāvājumu izglītības un nodarbinātības jomā, bet oktobrī - seminārs – praktiskā nodarbība „Kā sastādīt dzīves gājumu un motivācijas vēstuli”.

 

 

Daiga lapiņa,

ES informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja