Tre&scaron dien, 9.novembrī, no plkst. 12:00-13:00 ikviens interesents laipni aicināts uz Madonas novada bibliotēkas Uzziņu lasītavu, lai noklausītos lekciju par atkritumu šķirošanu un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmu Madonas novadā.

 

Lekcija „Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēma Madonas novadā” notiks sabiedrības informēšanas projekta par Eiropas Savienības jautājumiem „Seko EKO” ietvaros – šī būs pirmā no projekta aktivitātēm. Tās mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni un aktīvu līdzdalību vides piesārņojuma problēmu risināšanā un klimata mainības mazināšanā

 

Lekcijas laikā būs iespēja noskaidrot sev aktuālus tematus un uzdodot jautājumus SIA „Madonas namsaimnieks” rīkotājdirektoram Guntaram Dzenim, piemēram, vai dīvānu drīkst izmest pie atkritumu konteineriem, ko darīt ar bīstamiem atkritumiem, kad Madonā plānots ieviest dalīto atkritumu šķirošanu u.c.?

 

Ja lekcijā nevarat ierasties personīgi, savus neskaidros jautājumus varat uzdot arī elektroniski, nosūtot tos uz e-pastu esip@madona.lv. Lekcijas laikā centīsimies rast uz tiem atbildes un vēlāk tās Jums izsūtīt.

 

Lekciju finansē Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, kas no 2010.gada 1.janvāra koordinē Eiropas Savienības informācijas punktu darbību 32 Latvijas pilsētās.

 

 

Daiga Lapiņa

Madonas novada bibliotēka;

Madonas ESIP