Ja esi dabas vērotājs ar fotokameru, vai arī gatavojies par tādu kļūt, piedalies FOTOKONKURSĀ „Neparastais un saudzējamais manā novadā” par neparastiem, īpašiem un saudzējamiem dabas objektiem Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadā.

 

Balvas: Desmit labākajiem iesniegto darbu autoriem būs iespēja apmeklēt piecu stundu apmācību semināru - plenēru lielākās privātās fotoskolas Baltijā „FotoAkadēmija” pasniedzēja vadībā Madonas novada bibliotēkā.

  Četru vislabāk novērtēto darbu autori saņems USB atmiņas kartes.

Kas jādara, lai tiktu pie balvām? Laikā no17.oktobra līdz 7.novembrim iesniedz līdz 3 fotogrāfijām, nosūtot tās elektroniski uz e-pastiem: esip@madona.lv. E-pastam par katru fotogrāfiju pievieno nelielu aprakstu viena teikuma robežās par izraudzīto dabas objektu, ainavu, savvaļas augu, dzīvnieku u.c., kā arī tā atrašanās vietu. Konkursā var piedalīties no 15 gadu vecuma, neatkarīgi no nodarbošanās.

Iesniegtie foto materiāli tiks publiskoti interneta vietnē http://www.madona.lv/biblioteka/lv/, kur laika posmā no 9.novembra līdz 21.novembrim ikvienam būs iespēja skatīt un vērtēt darbus.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2011.gada 24. novembrī.

Konkursu organizē Eiropas Savienības informācijas punkts sadarbībā ar Madonas novada bibliotēku, Latvijas Dabas fondu, FotoAkadēmiju, dabas novērotāju portālu www.dabasdati.lv.

Konkursa nolikumu lasiet ŠEIT.

Tuvāka informācija : t. 64821050; esip@madona.lv

Konkursu atbalsta: LR Ārlietu ministrija, Eiropas Komisija, portāls www.dabasdati.lv.

Tagi: konkurss