Madonas novada bibliotēka uzrunā savus lasītājus un arī tos, kas ceļu uz grāmatām un bibliotēku vēl tikai meklē. Piedāvājam jums iesaistīties fotokonkursā un nofotografēt kādu mirkli savā ģimenē, skolā, bibliotēkā, kur redzams kāds lasītājs. Tie var būt visdažādākie momenti un visdažādākie lasītāji. Piedomājiet, lai šo foto būtu interesanti uzlūkot jums pašiem un arī citiem.

Fotogrāfijas varat atnest uz Madonas novada bibliotēku Skolas ielā 12 un iesniegt 2. stāvā Uzziņu lasītavā (izmēri: 10 x 15 cm), norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru un adresi.

Varat sūtīt arī uz e pastu: esip@madona.lv  (JPEG formātā). Labāko fotogrāfiju autoriem sarūpētas pārsteiguma balvas, labākās fotogrāfijas tiks nopublicētas reģionālajā laikrakstā „Stars” un bibliotēkas mājas lapas foto galerijā. Atbalstītāji: laikraksts „Stars”, foto salons „Astra”, veikali „Sniegaroze” un „Impulse”. Konkursa norises laiks 28. marts – 26. aprīlis. Uzvarētāju apbalvošana 28. aprīlī plkst. 17.00 Madonas novada bibliotēkā.

Iesūtītās fotogrāfijas tiks apkopotas un būs apskatāmas izstādē.

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT

Pavasara laiks ir arī Bibliotēku nedēļas laiks. Šī būs viena no tās aktivitātēm.

JUMS TAČU IR IESPĒJAS UN PATĪK FOTOGRAFĒT! TIK DAUDZIEM VĒL JOPROJĀM PATĪK ARĪ LASĪT! Esam kopā! Esat laipni gaidīti Madonas novada bibliotēkā!

 

Sarmīte Radiņa
Madonas novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre