Šodien, vējainā, bet saulainā 26. aprīļa dienā, turpinot Bibliotēku nedēļas aktivitātes, pie mums ciemojās Lizuma vidusskolas pirmsskolas 2.5 līdz 4 gadīgo bērnu grupiņas.

Tā kā šiem mazajiem, aktīvajiem bērniņiem vēl ir grūti ilgstoši nosēdēt mierā, jo, jaunā vietā, vidē “tak” ir tik daudz jaunu un interesantu lietu, ko apskatīt un izpētīt… :) tad šoreiz mūsu priekšā lasījums bija ar skaņām! Ligita no vienas no jaunākajām mazo bērnu grāmatām “Nāc un ieritinies azotē (sirsnīgi stāsti un dzejolīši omulīgam vakaram)” izlasīja pasaciņu “Džungļu gājiens” (stāsts, kuru lasot, lai mazajiem klausītājiem būtu interesantāk, papildina ar dažādām skaņām, ko rada dzīvnieki – pie viena tiek trenēta arī bērnu mēlīte, jo pašiem jārunā līdzi gan “Krr - krr”, gan “Ššš”, gan “Buļ-buļ” gan vēl daudzas citas skaņas!

 

Un, lai šī nebūtu tikai klausīšanās nodarbība, Evita mazajiem bērniem iedeva izpildīt mazu uzdevumu – salikt attēlu puzlītes (gan dzīvnieki, gan augļi, dārzeņi, gan ģeometriskas figūras sagriezti divās (mazākajiem bērniem) un trīs (lielākajiem bērniem) daļās un bērniem no, sajauktā secībā izvietotiem fragmentiem, jāsaliek pareizi attēli)!

 

 Malači, jo tika salikti pilnīgi visi attēli! :)

Ziņu sagatavoja:

Glavenā bibliotekāre


Evita

Tagi: tikšanās, Lizuma bibliotēka