Saulainā un siltā pavasara dienā Lizuma bibliotēkas telpas piepildīja bērnu čalas – pie mums viesojās un darbojās Lizuma vidusskolas 1. klases bērni.

Šajā tikšanās reizē mēs parunājām par to, ko vēl bez grāmatām var saņemt bibliotēkā? Bibliotekāre Ligita pastāstīja par žurnālu daudzveidību, par to, ka reizēm žurnālu nosaukums jau informē par ko tajā var lasīt (kā piemēru nodemonstrēja “Veselība”, “Dari Pats”, “Astes”), kā arī, ka ir tādi žurnāli, kuros ir rakstīts par daudzām un dažādām tēmām (piemēram, “Santa”, “Una” un citi). Šādi runājot un demonstrējot, nonācām līdz bērnu žurnāliem un šajā reizē Ligita nolasīja pasaku “Zvēri rok upi” no žurnāla “Spicīte”.

Savukārt, bibliotekāre Evita šoreiz bērniem bija sagatavojusi vienkāršu origami un aplicēšanas darbiņu – locījām un līmējām sniegpulkstenīšus. Evita īsumā bērniem paskaidroja, kas tas origami ir, parādīja, kā ziediņus salocīt un tālāk jau bērni čaklām rociņām viegli tika ar darbiņu galā. Rezultātā mums katram tapa skaists sniegpulkstenīšu ziedu pudurītis! :)

Promejot daži bērni ar lielu prieku līdzi paņēma grāmatas, kuras tik ļoti vēlējās izlasīt, ka BEZ tām aiziet nu nekādi nespēja! :)

Ziņu sagatavoja:

Galvenā bibliotekāre Evita

Tagi: tikšanās, Lizuma bibliotēka, Lizuma pagasta bibliotēka, Lizuma vidusskola