Ir pagājuši četrpadsmit mēneši, kopš Henriks Peteršons vilcienā atrada dīvainu mobilo telefonu un iesaistījās velnišķīgā realitātes spēlē. Sekoja riskanti uzdevumi, fanu atzinība, gandrīz nāvējošs sprādziens un slepena bēgšana.

Tagad viņam ir gandrīz viss, ko varētu vēlēties, – brīvība, nauda, nekādas atbildības. Tomēr HP nejūtas apmierināts. Viņam trūkst Spēles adrenalīna, komfortablā dzīve šķiet garlaicīga, un dažkārt viņš pieķer sevi domājam: kaut Spēle mani atrastu!

Dzirksteli vienmuļajā eksistencē varētu iemest dēka ar svešinieci. Jā, Anna ir tieši HP gaumē – bagāta, eleganta un skaista. Tikai zem stilīgās ārienes jaušama nervozitāte, itin kā sieviete no kāda baidītos. Un tad vēl viņas telefons...

Rebekas Normēnas pagātnes tumšie noslēpumi ir atrisinājušies, viņa ir iecelta par miesassargu grupas vadītāju un uzsākusi kopdzīvi ar draugu – dzīvei vajadzētu būt lieliskai. Vai vismaz patīkamai. Taču tā nav. Policistu iecienītajā forumā ir parādījušies satraucoši ieraksti, kuri gūst milzīgu publikas atsaucību. Tam nebūtu ne vainas... ja vien ierakstos pieminētā persona nebūtu Rebeka.

Meklējot ceļu līdz patiesībai, Henrikam un Rebekai nākas atbildēt uz daudziem nepatīkamiem jautājumiem. Kuram var uzticēties? Vai ir iespējams pasargāt sevi no draudiem, kas varbūt realitātē nemaz neeksistē?

Tagi: Kriminālromāni, Spriedzes romāni, Zviedru romāns, Trilleris, A.delaMote