Šodien, lietainajā pēc svētku 19.novembra dienā, Lizuma bibliotēkā viesojās Lizuma vidusskolas 1.klases skolēni.

Tā kā tikko ir aizvadīti nozīmīgi valsts svētki, tad šoreiz bibliotekāre Ligita bērniem nolasīja teiku – Kā radusies Gulbenes pilsēta. Vēlāk, pārbaudot klases spēju sadarboties un kopīgi paveikt kādu   – skolēniem kopīgi bija jāsaliek Gulbenes novada ģerboņa puzle… ar nelielām diskusijām bērni šo darbiņu paveica ļoti labi!

Veiksmīgi saliekot ģerboņa puzli, bērni noklausījās nelielu pasaciņu “Pēdējā lapa”, kura vēstīja par mazo āpsīti, kas ļoti gribēja ziemu un sniegu, un ko viņš darīja, lai tā ātrāk pienāktu un būtu daudz balta sniega! Pajautājot mazajiem pirmklasniekiem, ko viņi domā par ziemu, visi kā viens, atbildēja, ka arī nespējot ziemu sagaidīt – ļoti gribot šļūkt no kalna. Tā nu ar bērniem vienojāmies, ka vienīgais veids, kā mēs varētu aicināt ziemu ātrāk mūs apciemot, ir mēģināt to paveikt ar saviem darbiņiem. Tādēļ, šoreiz mēs veidojām pūkainu lācīti, kurš vēl priecājas pēdējo rudens ziediņu pļavā, bet virs galvas jau sāk velties biezi sniega mākoņi… Kas zin’, varbūt, tiešām, ziema uzklausīt bērnu vēlmes un lielākiem soļiem steigsies pie mums! :)

Viesošanās noslēgumā bibliotekāre pateicās skolēniem par Karjeras nedēļas zīmējumiem par tēmu “Manu vecāku nodarbošanās” un pasniedza diplomu un nelielas dāvaniņas ar vēlējumu – lai bērnu radošās idejas lido vēja spārniem pa papīra lapu, gluži kā uzdāvinātie zīmuļi!

Ziņu sagatavoja:

Galvenā bibliotekāre Evita

Tagi: Tikšanās, Lizuma bibliotēka, Lizuma pagasta bibliotēka, Lizuma vidusskola