Šodien, saulainajā 1. oktobra dienā, bibliotēkā viesojās Lizuma vidusskolas 2.klases skolēni.

Šodien, saulainajā 1. oktobra dienā, bibliotēkā viesojās Lizuma vidusskolas 2.klases skolēni. Tā kā šie bērni pagājušajā gadā bija gana čakli bibliotēkas apmeklētāji, tad viņu pirmais uzdevums bija nosaukt, kādas pārmaiņas viņi redz. Jāsaka, bērni bija ļoti acīgi – nosauca visas izmaiņas un pārvērtības. :)

Mazie skolēni uz bibliotēku nāca jau ar lielu solījumu, kā klases audzinātāja Ārija Fijala mūs informēja, katrs paņemšot sev pa vienai grāmatai, ko lasīt. :) Un, tad, kad grāmatas bija izvēlētas, bibliotekāres palasīja priekšā pāris stāstiņus – Evita skolēnus iepazīstināja ar krokodilu Genu un Pekausīti, bet Ligita nolasīja nopietnu, pamācošu stāstiņu “Skološanās”, kura morāle ir - maziem bērniem ir cītīgi jāmācās, lai dzīvē daudz sasniegtu.

Protams, arī otrklasniekiem tika uzdots jautājums par to, kādas, viņuprāt, ir galvenās pazīmes, kad ir iestājies rudens. Pirmklasnieku un otrklasnieku novērojumi nedaudz atšķīrās, jo šie bērni, tā pat kā pirmklasnieki, kā galveno pazīmi vienbalsīgi nosauca – kokiem krīt košas, krāsainas lapas! Bet vēl izskanēja atbildes, ka paliek aukstāks un ka dienas ir īsākas un naktis garākas un tumšākas. Tad, kad to bijām noskaidrojuši, kopīgi radījām rudeni – no papīra izlocījām daudzkrāsainas kļavu lapas.

Tā ar košajām lapiņām rokās atvadījāmies – līdz nākamajai reizei! :)            

Ziņu sagatavoja:

Galvenā bibliotekāre


Evita

Tagi: Tikšanās, Lizuma pagasta bibliotēka