Pirmklasnieki viesojas Lizuma bibliotēkā.

Šodien Lizuma bibliotēkā viesojās Lizuma vidusskolas 1.klases skolēni ar audzinātāju. Tā kā šī tikšanās bija paredzēta pagājušajā nedēļā, Bibliotēku nedēļā, bet, diemžēl, bija jāatceļ, tad šīs dienas tikšanos sākām ar nelielu ieskatu bibliotēkas vēsturē – pārlapojām foto albumus, atcerējāmies fotoattēlos redzamos pasākumus, jo dažos attēlos ir redzami šie paši bērni, tikai gadu atpakaļ. :) Starp citu, foto albumus var aplūkot ikviens interesents – vaicājiet bibliotekārēm.

Pēc ceļojuma vēsturē, kopā ar mazajiem noskaidrojām viņu istabu nelielo nekārtību, kas šad tad gadās ikvienam, iemeslu… patiesais iemesls, izrādās, ir gaužām vienkāršs - skapim vai kādai citai mēbelei ir dzimšanas diena! Bērniem tika nolasīta Jāņa Joņeva bilžu pasaka „Slepenie svētki”.

Izrādījās, ka šie bērni ir labi mīklu minētāji - bibliotekāre Ligita lasīja mīklas no Māra Runguļa mīklupantu grāmatas „Māja, kas dūc” un gandrīz visām mīklām bērni zināja atminējumus.

Un, protams, kā tad ciemošanās bez praktiskas darbošanās. Šoreiz ar mazajiem bērniem veidojām skaistu kallu kartiņas, ak, ķēpa un piņķeris :) (neteiksim, ka tas radīja pretenzijas! :D), bet rezultāts bija tā vērts – prieks un smaids bērnu sejās.

Ziņu sagatavoja:

Galvenā bibliotekāre,


Evita

Tagi: tikšanās, Lizuma pagasta bibliotēka