Īsumā par pērno gadu.

Aizvadītais gads bibliotēkā ir bijis gana piesātināts un rezultatīvs. Esam nomainījuši pilnīgi visus grāmatu plauktus, tādējādi, padarot telpas ērtāk pārskatāmas, piedaloties VKKF projektos, esam organizējuši dažādas tikšanās ar rakstniekiem un dzejniekiem, kā arī rīkojušas citus pasākumus.

Pagājušajā gadā veidojām veiksmīgu sadarbību gan ar Gulbenes novada bibliotēku, tādejādi, noorganizējot senioru datorapmācības un to, ka pie mums viesojās rakstnieki un dzejnieki, gan arī ar Lizuma vidusskolu, kopīgi organizējot dažādas tikšanās ar rakstniekiem, Karjeras nedēļā ar Safronovu ģimeni.

Bibliotekārā darba ziņā, lasītāju novērtēts un pozitīvs mūsu ieguldījums, ir grāmatu marķējums pa sižetiem, tādejādi atvieglojot gan pašiem lasītājiem grāmatu izvēli, gan, ko tur liegties, arī mums pašām ir vieglāk orientēties mūsu krājumā, kurš sastāv no 7477 grāmatām.

Visām mūsu aktivitātēm un jaunumiem var sekot līdzi Lizuma bibliotēkas twitter profilā (tas tiek izmantots arī kā saziņas līdzeklis, nevis tikai kā jaunumu publicēšanas vietne), kā arī biblioteka.lv mājas lapā, attiecīgi, sameklējot Lizuma pagasta bibliotēku, jo šeit tiek publicēti pilnīgi visi jaunumi, ziņas (jaunākās grāmatas, pasākumi, notikumi, foto galerijas).

Zaļās koka kazas gadā ceram uz čakliem lasītājiem un ar prieku uzņemsim visus, kas par tādiem vēlas kļūt, kā arī ceram uz tikpat aktīvu un vēl aktīvāku sadarbību!

Ziņu sagatavoja:

Evita

Tagi: Lizuma pagasta bibliotēka