Karjeras nedēļas ietvaros aizvadīta tikšanās ar Klēru un Edgaru Andersoniem-Safronoviem.

Karjeras nedēļas 2014 ietvaros Lizuma vidusskolas Lielajā zālē aizvadīta tikšanās ar Klēru un Edgaru Andersoniem - Safronoviem. 

Klēra un Edgars dalījās savā dzīves pieredzē vēstīja par saviem pasaules piedzīvojumiem, par to, kā pēc pasaules iepazīšanas un apceļošanas nonākuši līdz atziņai "iesakņoties" Latvijā, še pat, Gulbenes novadā (Klēras dzimtās saknes nāk no Floridas ASV, bet Edgars ir gulbenietis), kur māca aust un darboties ar mālu. 

Edgars pastāstīja par to, kā iesaistoties dažādos projektos, kas piedāvā iespēju mācīties daudzās pasaules valstīs, var iegūt ne tikai izglītību, bet arī apgūt valodu, iepazīt cilvēkus un dažādu tautu kultūru. Klēra ar Edgaru satikušies pirms četriem/ pieciem gadiem Spānijā, Valensijā, kur Klēra ceļojusi kopā ar draudzeni, bet Edgars - ar brāli.

Pašlaik Edgars darina mūzikas instrumentus no māla kā arī darina sniega kurpes, savukārt, Klēra nodarbojas ar rokdarbiem - auž, šuj.

 

Uz tikšanos bija ieradušie 74 bērni no 6. - 12. klasei un 3 skolotāji. Paldies VISIEM par apmeklējumu un skolotājam Sandrim par atbalstu pasākuma noorganizēšanā!

Ziņu sagatavoja:
Evita
Lizuma pagasta bibliotēkas galvenā bibliotekāre

Tagi: Lizuma pagasta bibliotēka, Karjeras nedēļa 2014, Klēra un Edgars Andersoni-Safronovi