24. aprīlī – Bibliotēku nedēļā - Lizuma pagasta bibliotēkas telpas pieskandināja jautras bērnu čalas – pie mums viesojās Lizuma vidusskolas 5 gadīgo/ 6 gadīgo bērnu klasīte ar audzinātāju Āriju Fijalu.

24. aprīlī – Bibliotēku nedēļā - Lizuma pagasta bibliotēkas telpas pieskandināja jautras bērnu čalas – pie mums viesojās Lizuma vidusskolas 5 gadīgo/ 6 gadīgo bērnu klasīte ar audzinātāju Āriju Fijalu. Tā kā bērni, kā kopīga grupiņa, pie mums viesojās pērnajā gadā un pa šo laiku daudz kas pie mums ir mainījies, mazajiem pētniekiem palūdzām izpētīt telpas un pateikt – kādas pārmaiņas redz? Jāuzteic visi par acīgumu – tika uzskaitītas visas pārmaiņas līdz pēdējam sīkumam un vislielākais prieks un sajūsma bija par jauno paklāju ar pilsētas ielām, ēkām un strūklakām!

Viesošanās turpinājumā ar mazajiem pētniekiem apspriedām - pēc kādām pazīmēm var salīdzināt grāmatas; kā arī klātienē nosvērām daudzas un dažādas grāmatas, no kurām smagākā bija teju 4 kg smaga. Pēc aktīvās rosīšanās pie grāmatu svēršanas, mēs bērniem nolasījām trīs Imanta Ziedoņa pasakas („Dzeltenā pasaka”, „Sarkanā pasaka” un „Šķībā pasaka”) un palūdzām izpildīt mājas darbu – izvēlēties vienu no pasakām un aplikācijas tehnikā izveidot ilustrāciju izvēlētajai pasakai (darbiņu izstāde pēc tam būs skatāma pirmajā stāvā uz informatīvā stenda).

Jāteic, ar šo viesošanās pie mums nebeidzās. Mēs visi kopā no krāsainā aplikāciju papīra izgriezām un salīmējām skaistas dzeltenas saulītes – puķītes (katrs bērns savā veikumā saskatīja ko citu).

Viesošanās noslēgumā bērniem pasniedzām nelielas dāvaniņas un, pajautājot, kas vislabāk paticis šajā tikšanās reizē, visi vienbalsīgi atbildēja – darbošanās ar pirkstiņiem (saulīšu – puķīšu veidošana)! J

Pēc tik jauka un saulaina pasākuma, noskaņojums uzlabojās ikvienam no mums un sejā uzplauka smaids, tādēļ mēs, bibliotekāres, vēlam ikvienam bibliotēkas lasītājam un apmeklētājam saulainas, siltas un gaišas pavasara dienas!

Ziņu sagatavoja:
Bibliotekāres: Ligita un Evita

Tagi: Bibliotēku nedēļa, Lizuma pagasta bibliotēka