Jurģu dienā Lizuma pagasta bibliotēkā uz kopīgu tikšanos Bibliotēku nedēļas „Informēts un vesels” ietvaros aicinājām savus čaklākos 2013.gada lasītājus.

  Jurģu dienā Lizuma pagasta bibliotēkā uz kopīgu tikšanos Bibliotēku nedēļas „Informēts un vesels” ietvaros aicinājām savus čaklākos 2013.gada lasītājus: Ziedoni Lasmani, Ivetu Audzišu, Maiju Kadašu, Silviju Muraško, Jāni Aigaru, Janīnu Cauni, Jāni Auguli, Nadeždu un Kārli Krastiņus, Noru Kalvīti un Daigu Pajati. Saviem aktīvajiem apmeklētājiem bijām sagatavojušas nelielas piemiņas dāvaniņas un Pateicības rakstus, kas vienmēr atgādinās, ka bibliotēka ir tā vieta, kur var smelties daudz jauna un interesanta, neiztērējot ne centa. Grāmatu stendā izlikām grāmatas par to, kā saglabāt un uzlabot savu veselību, lietojot ārstniecības augus, bet pie liepziedu tējas tases par e-receptēm, to ienākšanu mūsu ikdienā, tāpat kā tas notika ar banku kartēm, par dažādu ārstniecības augu vākšanu un sagatavošanu tējām, novilkumiem un uzlējumiem stāstīja Lizuma aptiekas vadītāja Laima Klimona. Uzzinājām ļoti daudz jauna - par to liels paldies Laimai.

   Ja pagasta iedzīvotājiem būtu interese uzzināt vairāk par ārstniecības augu vākšanu, sagatavošanu un lietošanu, tad varam noorganizēt tikšanos gan ar Laimu, gan viņas kolēģi Agritu Gailīti, tāpēc aicinām savas vēlmes darīt zināmas bibliotekārēm.

 Aicinām ikvienu pagasta iedzīvotāju apmeklēt bibliotēku un izvēlēties sev interesējošās grāmatas, žurnālus un avīzes.

Ziņu sagatavoja:
Ligita un Evita

Tagi: Bibliotēku nedēļa, Lizuma pagasta bibliotēka