Vollijs un Oskars, partneri juridiskajā firmā Finley & Figg, parasti dēvē savu firmu par boutique. Boutique – tātad šika, elitāra un plaukstoša. Patiesībā firmai nepiemīt neviena no šīm īpašībām. Viņi ir ierūsējuši, gadiem tukši cerot tikt pie lielas lietas, bet faktiski pārtiekot no laulību šķiršanas, satiksmes negadījumu prāvām un lietām, kas ierosinātas par braukšanu dzērumā. Darbojoties noplukušajā ofisā, Oskars Finlijs un Vollijs Figs ir kļuvuši tuvi kā brāļi, viņi pazīst viens otru labāk nekā seni laulātie, un, par spīti visam, abiem nejēgām izdodas arī kaut ko nopelnīt.
Bet tad pār viņu slieksni ieveļas pārmaiņas... absolūti piedzēruša Hārvardas absolventa izskatā. Deivids Zinks, jauns, enerģisks, bet milzu korporācijas darbā izdedzis advokāts šai dienā ir nolēmis mainīt visu dzīvi – aizgājis no lieliski apmaksāta, bet vienmuļa un nogurdinoša darba, un sīkā Finley & Figg firma viņam šķiet īstā vieta veiksmīgai un brīvai darbībai. Trijatā viņi uzvarēs gadsimta prāvu – vai arī...

Tiesāšanās stratēģijas, paņēmieni, kā tikt pie klientiem, sazvērestības, lai vinnētu prāvas un saņemtu milzu honorārus, dīvaini un ekscentriski juristi, pērkami liecinieki un eksperti, algoti uzbrucēji un neuzticami klienti: aizraujošs ieskats plašajās juristu pasaules aizkulisēs. Satriecoši spilgts un vaļsirdīgs vēstījums meistarīgajā Džona Grišama manierē!

Tagi: Šausmu romāni, Kriminālromāni, Trilleri, Dž.Grišams